اتریوم

بیشتر درباره اتریوم بدانید :

نوعی ارز دیجیتال می باشد که به عنوان پول مجازی , ارز دیجیتال , ارز رمز نگاری شده و … شناخته می شود .

اتریوم استفاده های فراوانی دارد از جمله آنها انجام مبادلات تجاری و بازرگانی به صورت امن , انجام تراکنش ها با مبلغ ها کم و بسیار زیاد به صورت کاملا امن .

یکی از نکاتی که ارز های دیجیتال توجه های بسیاری را به خود جلب کرده امنیت فوق بالای آن ها می باشد که اتریوم ام شامل آن ها می شود .

این ارز توسط هیچ موسسه مالی , بانک , کشور و شخصی اداره نمی شود و به صورت کاملا متن باز می باشد .

این ارز در سال 2013 معرفی شد و در سال 2014 رسماً کار خود را آغاز کرد . در زمان کوتاهی توانست موفقیت های بسیاری بدست آورد که باعث شد سرمایه گذاران و علاقه مندان به ارز های دیجیتال به سرمایه گذاری بر روی این ارز هجوم بیاورند .

در حال حاظر قیمت بسیار بالایی دارد که باعث شده تراکنش ها با مبالغ بسیار بزرگی روزانه توسط این ارز انجام شود .

یکی دیگر از قابلیت های این ارز متن باز بودن آن است که به صورت کامل می توانید پروژه ساخته شده آن را رویت کنید و در کد های برنامه نویسی شده آن را ببینید همین عمر باعث اعتماد به این ارز می شود .

یکی از نکاتی که جالب است درباره آن بدانید . در یکی از آپدیت های شبکه ی تراکنشی این ارز برای افزایش سرعت و امنیت آن با یک تغییر بزرگ ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک به وجود آمد یعنی شبکه ی قبلی این ارز به ارز اتریوم کلاسیک تبدیل شد و شبکه ی جدید بر روی این ارز قرار گرفت تا سرعت انجام تراکنش ها و امنیت آن افزایش یابد .

اگر علاقه مند هستید اطلاعات بیشتری درباره این ارز داشته باشید می توانید با کلیک بر روی لینک زیر اطلاعات کاملی درباره این ارز بدست آورید :

 

و همچنین اگر مایل به جمع آوری این ارز به صورت رایگان هستید می توانید لینک زیر را مطالعه کنید :

جستجو
صفحات ما
قیمت لحظه ای بیت کوین
صفحات مهم