فوریه 17, 2018

جمع آوری لایت کوین رایگان از سایت Earnlitecoin

یکی از سایت های معتبر در زمینه جمع اوری لایت کوین رایگان سایت Earnlitecoin می باشد .

در این سایت با دیدن هر تبلیغ میزانی لایت کوین دریافت می کنید که در ادامه بیشتر درباره آن توضیح خواهم داد .

 

قبل از هر چیزی برای ثبت نام لینک زیر را حتما مطالعه کنید : ( برای ورود بر روی لینک زیر کلیک کنید . )

– بخش ها و کلمات رایج در سایت های جمع آوری ارز های دیجیتال رایگان

بعد از یادگیری مطالب لینک بالا می توانید به سادگی در این سایت ثبت نام کنید .

 

قبل از هر چیزی باید کیف پول لایت کوین داشته باشید تا لایت کوین های بدست آمده خود را به کیف پولتان انتقال دهید و سپس آن را تبدیل به ریال کنید یا نگهدارید .

برای ورود به آموزش ساخت کیف پول لایت کوین بر روی لینک زیر کلیک کنید :

 

ثبت نام در سایت earnlitecoin :

ابتدا وارد سایت شوید : سایت Earnlitecoin

سپس در منوی اصلی بالای صفحه دو گزینه ی Login و Sign Up موجود می باشد .

برای ورود به فرم ثبت نام بر روی گزینه ی Sign up کلیک کنید . ( از گزینه ی Login بعد از ثبت نام برای ورود به پنل کاربری استفاده می شود . )

بعد از ورود به فرم ثبت نام از شما نام ( Full name ) , ایمیل , تکرار ایمیل , نام کاربری ( User name ) , پسورد و تکرار پسورد خواسته می شود . ( به بخش refferral دست نزنید . ) ( گزینه ی Username و Password را به خاطر بسپارید چون برای ورود به پنل کاربری همیشه لازم است آنها را وارد کنید . )

متن داخل عکس آنتی بات هم وارد کنید و سپس بر روی گزینه ی Register کلیک کنید تا فرآیند ثبت نام کامل شود .

اگر درست ثبت نام کرده باشید در همان صفحه متن بزرگ ” Welcome to EarnLitecoin ” نمایش داده می شود و سپس از طریق گزینه ی Login در منوی اصلی بالای صفحه با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می توانید وارد پنل کاربری خود شوید .

پس ورود به پنل کاربری وارد صفحه ی اصلی پنل کاربری خواهید شد که برای برگشت به همین صفحه از گزینه ی Account در منوی اصلی بالای صفحه استفاده می شود .

برای دیدن لیست تبلیغات از گزینه ی Surf Ads در منوی اصلی بالای صفحه استفاده می شود . وارد صفحه ی لیست تبلیغات شوید . پس ورود با کلیک بر روی هر تبلیغ صفحه ای جدید باز خواهد شد که در منوی بالای صفحه ی آن خطی شروع به پر شدن می کند و بعد از پر شدن یک سوال آنتی بات از شما پرسیده می شود و با درست پاسخ دادن به آن میزان لایت کوین خود را دریافت خواهید کرد .

روزانه تعدادی تبلیغات در این صفحه موجود می باشد که برای درآمد باید همه ی تبلیغات را مشاهده کنید .

در کل روزی 20 دقیقه کمتر زمان شما را گرفته میشه اما مبلغ قابل توجه ای دریافت خواهید کرد پس حتما روزانه زمانی را به این سایت اختصاص دهید .

 

برای برداشت به صفحه ی اصلی پنل کاربری یا گزینه ی Account در منوی اصلی بالای صفحه بروید . گزینه ای به نام withdraw در این صفحه موجود می باشد که با رفتن به آن و وارد کردن آدرس کیف پول خود می توانید برداشت کنید . ( حداقل برداشت 0.02 لایت کوین می باشد . )

 

اگر مایل به درآمد از سایر راه های جمع آوری ارز های دیجیتال هستید می توانید از طریق لینک های زیر آموزش ها را مطالعه کنید نمایید :

نظرات

لطفا نام خود را وارد کنید.

هشت + دو =

لطفا نظر را وارد کنید.
جستجو
صفحات ما
قیمت لحظه ای بیت کوین
صفحات مهم