فوریه 15, 2018

جمع آوری اتریوم رایگان از سایت Swissadspayethfaucet

یکی دیگر از سایت های معتبر در زمینه ی جمع آوری اتریوم رایگان این سایت می باشد که در ادامه اطلاعات بیشتر در را مشاهده خواهید کرد .

در این سایت شما با جمع آوری رایگان می توانید اتریوم جمع کنید .

 

قبل از هر چیزی برای ثبت نام لینک زیر را حتما مطالعه کنید : ( برای ورود بر روی لینک زیر کلیک کنید . )

– بخش ها و کلمات رایج در سایت های جمع آوری ارز های دیجیتال رایگان

بعد از یادگیری مطالب لینک بالا می توانید به سادگی در این سایت ثبت نام کنید .

 

همچنین لازم است یک کیف پول اتریوم و بیت کوین داشته باشید که کیف پول Coinpayments رو پیشنهاد می کنم : ( برای ورود به آموزش کیف پول بر روی لینک زیر کلیک کنید . )

– آموزش کیف پول Coinpayments

حتما یک آدرس برای کیف پول اتریوم خود بسازید .

 

لازم به ذکر است این سایت اتریوم های شما را ابتدا به سایت FaucetHub انتقال می دهد و از آنجا شما می توانید به کیف پول Coinpayments خود انتقال دهید که می توانید از طریق لینک زیر آموزش سایت Faucethub را مطالعه کنید :

– آموزش سایت Faucethub

حتما قبل از ثبت نام . آدرس کیف پول های خود را در سایت Faucethub ثبت کنید .

 

آموزش سایت Swissadspayethfaucet :

ابتدا وارد سایت شوید : سایت Swissadspayethfaucet

بعد از ورود در منوی اصلی بالای صفحه دو گزینه ی Login و Register موجود می باشد . با کلیک بر روی گزینه ی Register وارد صفحه ی ثبت نام خواهید شد .

( بعد از ثبت نام برای ورود به پنل کاربری از گزینه ی Login استفاده می شود . )

در فرم ثبت نام از شما نام کاربری یا Username , ایمیل , پسورد یا رمز عبور و تکرار آن ( پسورد باید هشت رقمی باشد ) و آدرس کیف پول اتریوم خواسته خواهد . بعد از وارد کردن اطلاعات . آنتی بات که یک سوال از شما به انگلیسی می پرسد را باید انجام دهید , برای مثال هواپیما کدام می باشد ؟ و چهار عکس به شما نمایش می دهد از بین آن ها باید بر روی هواپیما کلیک کنید . ( اگر معنی سوال رو متوجه نشدید می توانید از ترجمه گر گوگل ترنسلیت استفاده کنید که با یک جستجو در گوگل می آید و شما در آن می توانید جمله انگلیسی را به فارسی ترجمه کنید . )

بعد از آن بر روی دکمه ی Register کلیک کنید تا فرآیند ثبت نام کامل شود . سپس به صورت خودکار به صفحه ی Login خواهید رفت که با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد پنل کاربری خواهید شد .

 

بعد از ورود به پنل کاربری در منوی اصلی بالای صفحه برخی از گزینه های مهم است که آنها را توضیح می دهم

گزینه ی Faucet : این گزینه برای جمع آوری اتریوم می باشد . در این صفحه مانند موقعه ثبت نام یک آنتی بات می باشد که با انجام دادن آن و کلیک بر روی گزینه ی Claim مقداری اتریوم به صورت شانسی دریافت می کنید .

گزینه ی Account : با کلیک بر روی این گزینه , گزینه های دیگر باز خواهند شد که یکی از آنها گزینه ی Withdrawal می باشد با کلیک بر روی آن صفحه ای باز خواهد شد که دو دکمه ی زرد دارد . نام یکی از آنها Withdraw using Faucet هاب می باشد برای برداشت اتریوم های خود بر روی ان کلیک کنید و صفحه ای می آید که در آن با وارد کردن رمز عبور و میزانی که می خواهید برداشت کنید . می توانید اتریوم های خود را بردارید .

 

اگر مایل به درآمد از سایر راه های جمع آوری ارز های دیجیتال هستید می توانید از طریق لینک های زیر آموزش ها را مطالعه کنید نمایید :

نظرات

لطفا نام خود را وارد کنید.

سیزده + شش =

لطفا نظر را وارد کنید.
جستجو
صفحات ما
قیمت لحظه ای بیت کوین
صفحات مهم