بیت کوین | همه چیز درباره بیت کوین

همه چیز درباره بیت کوین

بیت کوین ( Bitcoin ) نوعی ارز دیجیتال رمز نگاری شده می باشد . این ارز مانند دلار و ارز های دیگر دارای ارزش می باشد و در مبادلات و غیره می توان از آن استفاده نمود .

کوین - بیت کوین | همه چیز درباره بیت کوین
اولین ارز دیجیتال رمز نگاری شده دنیا بود که در سال 2010 توسط شخصی به نام ساتوشی ناکاماتو معرفی شد .

هویت سازنده این ارز از اول ساخت آن معلوم نشد و هنوزم معلوم نشده است با اینکه خیلی از افراد ادعا کرده اند ساتوشی ناکاماتو هستند .

این ارز با نام مخفف ( BTC ) هم شناخته می شود .

بیت کوین وابسته به هیچ نهاد یا دولت یا فردی نمی باشد و براساس تراکنش های لحظه ای آن و قیمت سهام آن قیمت گذاری می شود . همچنین لازم به ذکر است که این ارز هیچ بانک مرکزی ندارد و یک شبکه ی کاملا دیجیتالی می باشد که هیچ چیزی در آن دست ندارد .

انتقال پول ها در این سیستم به سرعت انجام میشود .

bitcoin secure - بیت کوین | همه چیز درباره بیت کوین
به این دلیل ارز رمز نگاری شده نام دارد چون تقریبا می توان گفت به هیچ وجه قابل ردگیری و هک نیست .

جالب است بدانید زمانی کمتر از نیم دلار قیمت داشت و در حال حاظر قیمت آن 10 هزار دلار را هم رد کرده و افراد معتبر مختلفی پیش بینی قیمت های خیلی بیشتر را درباره این ارز کرده اند .

این ارز توسط موسسات مالی , شرکت ها و افراد معتبر بسیاری پذیرفته شده و حتی سرمایه گذاری بسیار زیادی بر روی این ارز شده است . تا حدی که می توان گفت به زودی ارز های دیجیتال جایگزین سایر پول های رایج دولت ها خواهد شد .

یکی از رکورد های تاریخی که این ارز شکست , در سال 2017 موفق شد برای اولین بار قیمت آن از یک اونس طلا افزایش یابد که به راستی رکورد تاریخی می باشد .

افراد بسیاری در کشور های مختلف به این ارز به عنوان یک راه سرمایه گذاری هم نگاه می کنند .

در سال 2012 چیزی حدود 12 میلیون تراکنش در روز برای این ارز ثبت شد که البته در حال حاظر این مقدار بسیار افزایش یافته است .

بیت کوین موفق شد در سال 2017 به بالاترین حد قیمت خود که 20 هزار دلار بود برسد و رکوردی تاریخی را بدست آورد .

 

استخراج بیت کوین چیست ؟

Bitcoin Mining - بیت کوین | همه چیز درباره بیت کوین
بیت کوین از طریق استخراج آن تولید می شود که خود بحثی تخصصی را دارد .

شما برای بدست آوردن این ارز یا می توانید آن را بخرید یا آن را استخراج کنید یا در بعضی از سایت ها به صورت رایگان آنها را جمع آوری کنید . ما سعی بسیار نموده ایم تا سایت های بیت کوین رایگان و استخراج را به خوبی آموزش دهیم و راه های معتبر بسیاری معرفی نموده ایم .

اطلاعات کامل درباره استخراج بیت کوین :

 

کیف پول بیت کوین

قبل از هر چیزی شما ابتدا نیاز به کیف پول دارید تا این ارز را در کیف پول خود نگهداری کنید . و لازم هست اطلاعاتی درباره آن کسب کنید که به صورت کامل تمامی چیزهای مورد نیاز در سایت Xbitcoin.ir آموزش داده شده است .

همچنین لازم به ذکر است برای کیف پول خود یک آدرس کیف پول بسازید . هر کیف پول یک آدرس دارد که شامل اعداد حروف میشود دارد و از طریق آن آدرس میتوان از جایی دیگر این را دریافت کرد یا میتوانید با آدرس کیف پول شخصی دیگر برایش این ارز را ارسال کنید . آموزش ساخت آدرس کیف پول هم کامل توضیح داده شده است .

آموزش ها به صورت کاملا تصویری می باشد و به راحتی می توانید شروع به جمع آوری رایگان این ارز کنید .

جستجو
صفحات ما
قیمت لحظه ای بیت کوین
صفحات مهم