این صفحه را برای کاربرانی که تازه کار هستند و با بیت کوین آشنایی ندارند ساختم و قصد دارم توضیحاتی قبل از شروع کار بدم که بهتره کامل محتویات و لینک های این صفحه را مطالعه کنید .

همانطور که میدانید هرکاری احتیاج به آموزش و دانش لازم برای شروع کار را دارد . در این صفحه به صورت کامل تمامی پیش نیاز ها آموزش داده شده ( به صورت دسته بندی شده و بخش به بخش و آموزش تصویری برای یادگیری راحت تر شما )

 

قبل از هرچیزی شما سوالاتی درباره این کار دارید که میتوانید از طریق لینک زیر جواب برخی سوالات را بیابید :

همچنین اگر جواب سوال خود را نیافتید میتوانید از طریق راه های ارتباطی که در سایت موجود میباشد با بنده ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را مطرح کنید :  ( از طریق شماره , ایمیل , شبکه های اجتماعی و قسمت تماس با ما )

 

حال اگر جواب سوالات خود را یافتید و آماده برای یادگیری و شروع کار هستید طبق آموزش پیش میرویم . ( تمامی مطالب گذاشته شده مهم هستند و باید قبل از شروع کار آنها را کامل مطالعه کنید و چیزهای خواسته شده را انجام دهید . )

 

در لینک های زیر مطالب پایه ای بیت کوین را میخوانید : ( برای ورود بر روی لینک های زیر کلیک کنید . )

 

بعد از آشنایی با بیت کوین احتیاج به یک کیف پول مجازی دارید تا بیت کوین های جمع آوری شده خود از سایت های مختلف به آن انتقال دهید و نقد کنید : ( برای ورود به آموزش بر روی لینک های زیر کلیک کنید . )

شما در پنل کاربری خود در سایت بلاکچین کیف پول های مختلف با اسم های مختلف میتوانید بسازید که هرکدام از آنها احتیاج به یک آدرس دارند تا بتوان از طریق این آدرس پول ها را به کیف پول مورد نظر انتقال داد :

 

درباره پول های خورد بیت کوین بدانید :

 

بعد مطالعه کامل آموزش ها و ساخت کیف پول و آدرس برای آن شما آماده به درآمد هستید و میتوانید کار را شروع کنید .

در لینک زیر سایت هایی که به شما بیت کوین رایگان با انجام کارهایی میدهند معرفی و به صورت تصویری آموزش داده شده اند :

 

استخراج بیت کوین یکی از راه های افزایش درآمد از بیت کوین میباشد که از طریق لینک زیر میتوانید آموزش های لازمه را جهت شروع استخراج بیت کوین مطالعه کنید :

 

نکته بسیار مهم : اگر میخواهید درآمد قابل قبولی از این کار داشته باشید حتما باید در روز تمامی کارهای موجود در سایت هارا انجام بدید و این روند را هر روز تکرار کنید تا خورده بیت کوین های شما جمع شود تا به درآمد بیشتری دست پیدا کنید .

همچنین در لینک زیر بیشتر درباره افزایش درآمد از بیت کوین توضیح دادم :

جستجو
صفحات ما
قیمت لحظه ای بیت کوین
صفحات مهم